English

English

Nabízíme Vám profesionální služby

Facebook marketing

V době před masivním růstem uživatelské základny sociální sítě Facebook bylo velmi nákladné získat každého zákazníka. Vysoké investice do internetových bannerů, které propagovaly firemní stránky jsou však minulostí. Pomocí dobře cílené reklamy na sociální síti, může Vaše firma efektivně oslovit mnohonásobně více zákazníků za řádově nižší ceny vkládané do reklamní kampaně. Reklama je efektivní především proto, že přímo cílí na zákazníky, které chcete pro svůj byznys získat. Většina uživatelů Facebooku je rovněž v produktivním věku (více než 70%) a součástí reklamních kampaní se na sociální síti stává dobrovolně, což velmi zvyšuje šanci na prodej produktu, budování značky a zvýšení zisku z Vašeho projektu. Žádná firma s kvalitní marketingovou strategií si nenechá ujít příležitost zvyšovat kvalitu značky a zisky prezentací na sociální síti, kde velmi mnoho uživatelů, na něž reklama cílí, tráví i několik hodin denně. Přes nesporné výhody takové prezentace do současné doby mnoho firem stále tento způsob reklamy opomíjí. Předběhněte proto Vaší konkurenci a za minimální náklady si vybudujte kvalitní skupinu zákazníků, kteří se k Vám budou rádi vracet, ať již prodáváte zboží, službu nebo jen budujete značku.

Facebook je v současné době považován za velmi účinný marketingový nástroj. S jeho pomocí můžete efektivně šířit své zprávy, propagovat značku a získávat příznivce, tedy i potencionální zákazníky.

Facebook je jeden z nejlevnějších a velmi dobře cílených marketingových nástrojů pro Vaši firmu přímo na největší sociální síti světa.

Spravujeme desítky firemních profilů největších českých i zahraničních značek. V oblasti Facebook marketingu se pohybujeme již od samotného založení Facebooku a vlastníme největší a nejúspěšnější Facebook stránky a projekty na českém a slovenském internetu, které tu kdy byly vytvořeny. V tomto oboru jsem opravdoví profesionálové. Na základě našich dlouhodobých zkušeností Vám tak můžeme pomoci nalézt to nejlepší a nejefektivnější řešení reklamní kampaně na Facebooku. Poskytujeme rovněž nezávazné poradenství v této oblasti. Pokud nemáte prostor věnovat se dále reklamní kampani sami, můžeme formou outsourcingu kompletně převzít všechny Vaše aktivity na sociální síti.

Mezi naše hlavní služby patří založení, správa a propagace Vašich Facebookových firemních profilů a projektů. Na základě Vašeho zadání oslovíme Vámi vybranou cílovou skupinu uživatelů a pomocí naší marketingové strategie znatelně zvýšíme povědomí o Vaší firmě, službě či projektu.

Vytvoříme pro Vás virální Facebook aplikace, Facebookové soutěže, kvízy, záložky a podstránky. Perfektně ovládáme přípravu přesně cílené a efektivní PPC reklamy na sociální síti. Těmito kroky se navýší počet fanoušků, které následně můžete na svém firemním profilu oslovit. Díky pečlivé a do detailu promyšlené práci dokážeme zvednou EdgeRank, což znamená, že příspěvky na Vaší firemní stránce uvidí více lidí. Níže si můžete prohlédnout vzorec výpočtu EdgeRanku.

Social Bakers