English

English

Nabízíme Vám profesionální služby

Youtube marketing

Youtube nabízí mnoho zábavy v širokém spektru lidských činností. Především je ale dobře využitelný k propagaci Vaší firmy a poskytuje mnoho cenných informací a návodů. Z pohledu marketingu se tedy jedná o místo, kde můžete velmi účinně propagovat svou značku, produkt nebo službu. Každý den prohlíží ze serveru videa desítky milionů nových návštěvníků. YouTube to řadí mezi 10 nejnavštěvovanějších webů současné doby. Tvorba ideální komplexní reklamní kampaně by rozhodně měla zahrnovat i tento nepostradatelný zdroj informací.

Vhodným řešením pro firmy je tzv. YouTube channel (firemní YouTube kanál). Jedná se o prostor, kam firma nahrává videa, kterými se prezentuje na veřejnosti. Podle kvality videí můžete získávat odběratele Vašeho kanálu, kteří budou vždy upozorněni při přidání nového videa. Je dobré nahrávat videa, která budou nejen propagovat Váš produkt nebo značku, ale zároveň budou vtipná a originální. Tyto dva aspekty mohou způsobit, že Vaše video uvidí desetitisíce lidí, kteří ho budou dále sdílet a dopad na efektivitu reklamní kampaně bude několikanásobný.

Na přání Vám vytvoříme unikátní grafickou podobu Vašeho firemního YouTube channel tak, aby na první pohled zaujal. V případě zájmu budeme design realizovat podle Vašeho grafického manuálu tak, aby odpovídal Vaší corporate identity, pokud jí máte přesně definovanou. Videa, která se na firemní kanál umísťují musí být poutavá, naučná a hlavně zábavná. Taková se poté šíří samovolně, tzv. virálně, bez dalších podpůrných prostředků, pouze sdílením videa a růstem jeho oblíbenosti.

Pro Vaši představu se můžete podívat na náš firemní kanál:

Všechna Vaše videa umístěná na firemních kanálech můžeme dále propagovat prostřednictvím naší obrovské uživatelské komunity V ČR, na Slovensku i dalších zemích. Tímto dostaneme Vaše produkty do povědomí široké veřejnosti, což bude ve spojení s prezentací na sociální síti Facebook vést k nárůstu Vašich zákazníků a potažmo zisků. Video Vám můžeme vytvořit my nebo se pouze postaráme o masovou propagaci videa, které nám dodáte.

Zde se můžete podívat na námi realizovaná videa: