English

English

Nabízíme Vám profesionální služby

Direct mailing

Direct mailing. Další ze služeb, kterou Vám nabízíme k zajištění komplexnosti a úspěšnosti Vaší reklamní kampaně realizované prostřednictvím sítě internet. Disponujeme rozsáhlou databází pouze reálných, funkčních e-mailových schránek, které budou mít skutečný dopad a mohou Vám přinést navýšení zisků. Naše databáze se neustále aktualizuje, proto se nemůže stát, abychom zprávy rozesílali do neaktivních schránek. Ke službě direct mailing využíváme pouze e-mailové schránky, jejichž uživatelé souhlasili se zasíláním obchodních sdělení, vše je tedy v souladu se zákonem. V případě, že by jakýkoliv uživatel z naší databáze již dále nesouhlasil se zasíláním obchodních sdělení, má možnost se jedním kliknutím v e-mailu z odběru odhlásit.

Direct mailing Vám přivede zákazníky ještě dnes! Vzhledem k hojnému využívání e-mailových schránek, které má v dnešní době většina lidí nejen v počítači, ale také v tabletech či mobilních telefonech, je dopad obchodních sdělení velmi rychlý. Díky profesionálně zpracované databázi dokážeme i v případě direct mailingu reklamu přímo zacílit na určitý druh subjektů, což reálně zvyšuje šanci na kladnou odezvu kampaně.

Direct mailing je levný! Obchodní sdělení dokážeme rozeslat do Vámi požadovaného množství aktivních e-mailových schránek a to za nesrovnatelně nižší náklady než by Vaše firma musela investovat do internetové bannerové kampaně, do kampaně v tisku či televizi.