English

English

Nabízíme Vám profesionální služby

Video marketing

Reklamní videa. Ať již chcete propagovat svůj produkt, službu nebo značku, zvolte k tomu profesionální reklamní video a nechte sociální sítě pracovat za Vás! Pokud bude video kvalitní a zábavné, uživatelé a potencionální zákazníci si jej budou sdílet mezi sebou. Podobně jako s příchodem Facebooku je to i s příchodem YouTube na poli multimédií. Obrovský rozmach tento server zaznamenal zejména s postupným navyšováním rychlosti internetového připojení. Dle výzkumů jej v současné době každý měsíc alespoň jednou navštíví více než 80% všech českých uživatelů internetu a zároveň 4,2 milionu unikátních internetových adres.

Již není nad čím váhat, vyrobíme pro Vás kvalitní produktové video, reklamní video, prezentaci služby či videovizitky firmy, které zákazníky skutečně osloví. Všechna naše videa jsou použitelná na internetu i na jakémkoliv monitoru. Námi vytvořená videa tedy můžete použít k propagaci kdekoliv jsou dostupné reklamní projekce ať už se jedná o monitor PC, LCD TV či plátno.

Propagační videa jsou skvělým řešením, jak dát o svém produktu, službě či značce vědět celému světu! Tento způsob prezentace Vás může zcela odlišit od konkurence, umožní Vám získat výhodu a náskok. Každý zákazník velmi oceňuje, když si může produkt či službu prohlédnout v pohybu a nemusí se rozhodovat pouze na základě několika fotek. Do námi realizovaného videa navíc můžeme přidat parametry produktu, vizitku firmy, titulky nebo dokonce komentář. Z tohoto důvodu je video nejlepším způsobem prezentace výrobků pro e-shopy či přímo pro samotné výrobce jednotlivých produktů.

Všechna Vaše videa umístěná na firemních kanálech YouTube můžeme dále propagovat prostřednictvím naší obrovské uživatelské komunity na síti Facebook ať už v ČR, na Slovensku nebo i dalších zemích. Tímto dostaneme Vaše produkty do povědomí široké veřejnosti, což bude ve spojení s prezentací na sociální síti Facebook vést k nárůstu Vašich zákazníků a potažmo zisků. Video Vám můžeme vytvořit my nebo se pouze postaráme o masovou propagaci videa, které nám dodáte.

Zde se můžete podívat na námi realizovaná videa:

Propagace značky. Co to znamená? Jedná se o firemní videoprezentace, které mají jako hlavní cíl navázat vztah s potencionálními zákazníky – to je důležitější, než prvoplánově prodat produkt. Pomocí kvalitního prezentačního videa můžete potencionální zákazníky firmy získat tím, že je necháte nahlédnout do zákulisí firmy. Můžete jim představit zaměstnance, ale i kvalitu výroby, o které se mohou sami na videu přesvědčit. Pokud bude video profesionálně zpracované a promyšlené, v zákazníkovi vzbudí důvěru, což pro Vás znamená další krok k budování značky a potencionálního zákazníka pro prodej Vašich produktů či služeb.