English

English

Nabízíme Vám profesionální služby

Direct mailing

Direct mailing. Další ze služeb, kterou Vám nabízíme k zajištění komplexnosti a úspěšnosti Vaší reklamní kampaně realizované prostřednictvím sítě internet. Disponujeme rozsáhlou databází pouze reálných, funkčních e-mailových schránek, které budou mít skutečný dopad a mohou Vám přinést navýšení zisků. Naše databáze se neustále aktualizuje, proto se nemůže stát, abychom zprávy rozesílali do neaktivních schránek. Ke službě direct mailing využíváme pouze e-mailové schránky, jejichž uživatelé souhlasili se zasíláním obchodních sdělení, vše je tedy v souladu se zákonem. V případě, že by jakýkoliv uživatel z naší databáze již dále nesouhlasil se zasíláním obchodních sdělení, má možnost se jedním kliknutím v e-mailu z odběru odhlásit.

Direct mailing Vám přivede zákazníky ještě dnes! Vzhledem k hojnému využívání e-mailových schránek, které má v dnešní době většina lidí nejen v počítači, ale také v tabletech či mobilních telefonech, je dopad obchodních sdělení velmi rychlý. Díky profesionálně zpracované databázi dokážeme i v případě direct mailingu reklamu přímo zacílit na určitý druh subjektů, což reálně zvyšuje šanci na kladnou odezvu kampaně.

Direct mailing je levný! Vaše obchodní sdělení dokážeme rozeslat až do 1.000.000 e-mailových schránek a to za nesrovnatelně nižší náklady než by Vaše firma musela investovat do internetové bannerové kampaně, do kampaně v tisku či televizi.